Türkçe | English | Dutch |   
Linkler
İletişim
 
 

 
 

Agis Türkiye ile Müşteri Memnuniyeti

2002 yılından itibaren Türkiye de hizmet merkezi bulunan tek sağlık sigortası olan Agis, sigortalılarını bu ülkelerdeki en iyi sağlık hizmeti veren kurumlara yönlendirmektedir. Toplam 1,3 milyon Agis üyesinin 97 bini Türklerden oluşmaktadır. Türkiye’deki hizmet merkezi,  acil durumlarda hizmet vermenin yanı sıra Türkiye’nin en iyi hastaneleri aracılığıyla  planlı tedavi olanakları da sunmaktadır. Agis 2002 yılından itibaren Türkiye’de yaklaşık 120.000 üyesine tıbbi destek vermiştir. Şu ana kadar, 9000 Agis üyesi Türkiye’deki diş ve planlı tedavi hizmetlerinden faydalanmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda, sigortalıların Agis Türkiye’nin sunduğu tedavi ve hizmet olanaklarından çok memnun kaldıkları gözlenmiştir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kayseri ve Alanya başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında özel hastane ve polikliniklerle anlaşma imzalayan tek sağlık sigorta şirketi olan Agis, en güvenilir ve kaliteli hizmeti Türkiye’de de sigortalılarına ulaştırıyor.

Şu ana kadar 5300 Agis üyesi Türkiye’de planlı tedavi hizmetlerinden faydalanırken, 3700 sigortalı da diş tedavi hizmetlerinden yararlanmıştır. Geçen senelere göre bir artış gözlenmektedir.

www.agis-turkije.nl

Memnuniyet

Türkiye’deki sağlık hizmeti memnuniyeti araştırmasından alınan sonuçlara göre, burada tedavi gören sigortalılar aldıkları sağlık hizmetinden son derece memnun kalmışlardır. Hollanda’dan Türkiye’ye medikal bilgi aktarılmasında hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır. Bunun yanı sıra, bir çok Hollandalı ev doktoru ve uzman doktor yurtdışındaki tedaviler konusunda olumlu düşünmektedir. Sigortalılar  arasında da Türk hastaneleri hakkında çok pozitif bir düşünce hakimdir. Agis üyeleri, yalnızca doktorlar ve hemşireler için değil; odalar, yemekler, temizlik ve hastane ortamı hakkında da memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Agis Türkiye Hizmet Merkezi

Agis Türkiye Hizmet Merkezi’nde çalışanlar, poliçe içerikleri ve kapsamları da dahil olmak üzere sigortalılara her konuda bilgi vermekte ve ilgili formların doldurulmasında yardımcı olmaktadırlar. Bunun yanı sıra, Agis üyeleri sağlık problemleri doğrultusunda kendilerine en yakın anlaşmalı kuruma yönlendirilmekte ve tüm tedavi organize edilmektedir. Araştırmaya göre, Agis Türkiye’nin sunduğu medikal danışmanlık ve sağlık hizmetleri sigortalılar tarafından çok olumlu değerlendirilmiştir. 

Bu hizmetlerden faydalanan sigortalıların çoğu Türk kökenli olduğun için; sigortalıların Türkiye’de tedavi olmayı tercih etmelerinin en önemli nedenini, kendi dillerinde sağlık hizmeti alma olanağı oluşturmaktadır.Kendi Anadilinizde, Kendi Ülkenizde, Kendi Hastanenizde sağlığınıza kavuşabilirsiniz!

Sayın Sigortalımız, Türkiye de ki tedavileriniz konusunda tek yetkili kurum Türkiye ofisimizdir.


Hastaneler